درد دل ها

با عرض پوزش از همشهریان عزیز . تا راه اندازی بخش نظرات و تالارگفتگو درخود سایت ناریان  تصمیم گرفتم این وبلاگ رو که سالهاست کمتر مورد استفاده بود آب و جارو کرده و به عنوان محلی خودمانی برای درددل کردن و شنیدن نظرات  شما عزیزان درنظر بگیریم خوشحال خواهیم شد اگر راهنمائی ها وانتقادات وپیشنهادات خودرا از این طریق ارسال کنید.

/ 7 نظر / 38 بازدید
اکبر رزاقی

سلام و خسته نباشید انشالله که بخش نظرات سایت زودتر راه بافته تا در مورد هر مطلب مخاطبین نظر خودشون رو بدن. چرا که پویایی هر وب در گرو نظرات کاربران و مخاطبین خودشه و در واقع نظرات کاربرانه که وب رو زنده نگه میداره. اهمیت بخش تالار گفتگو یا فروم هم غیر قابل انکاره. انشالله که این دو بخش هرچه زودتر راه اندازی بشه و اگر کاری از دست بنده بر بیاد در این زمینه در خدمتم. موفق و سلامت باشید.

kol

biain : iranianchat.com

بهرام صابری

با سلام امید انکه فرصت ها امکان اب وجارو کردن به فواصل کمتری را برای شما فراهم اورد وما هم بهره بیشتری ببریم.

حسین شریف کاظمی

سلام اقای رزاقی یادش بخیر 14 خرداد باهم همین جایی که این عکس تو سایت هستش اشنا شدیم. جالبه که من شنبه امتحان فیزیک3 داشتم![گل]

ف.صابری

سلام آقای رزاقی خیلی ممنون اززحماتتون.فقط اینکه مطالب سایت خیلی تکراریه.ناریان به این قشنگی واین همه عکس تصاویرمتنوع از طبیعتو...بگذاریدتاروحیمون بهاری بشه.

محمود رزاقی

درود بر شما امیدوارم روزی برسه که ناریان زیبامون رو هم آب و جارو کنیم تو آب رودخونه به جای پلاستیک و ... زلالی و شفافیت ببینیم از قلاکتی که وارد می شیم زباله ها مارو یاد کهریزک نندازه امیدوارم همینطور که تو سایت ناریان فرهنگمون رو به رخ دیگران می کشیم و عکسهای زیبای ده رو به همه نشون میدیم جرات کنیم و یکی رو ببریم از نزدیک با فرهنگمون آشنا بشه یعنی علی آقای عزیز همچین چیزی اتفاق می افته .

محمد

سلام کد های زیر را در مرورگرتان حتما کپی کنید و نظرتان را برایمان بفرستید. http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=f61516843711bb05f50cb7e5c1562038 http://yasziaran.blogfa.com/post/34/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B9%D8%B2%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C